O nas

Witamy serdecznie!

Zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Dąbrowskiego 1G.

Właścicielem salonu jest Mistrzyni Fryzjerstwa Pani Joanna Paździor – fryzjer z ponad 25 letnim doświadczeniem. Pochodzi ona z rodziny w której to rodzice Olga i Tadeusz Matuszak byli również mistrzami fryzjerstwa i już od lat 50-tych prowadzili swój salon w polkowickim rynku. Teraz ona i jej córka, a wnuczka Państwa Matuszak kontynuują ten fach w Polkowicach przy ulicy Dąbrowskiego. Ot taka rodzinna tradycja 🙂

Nasz salon fryzjerski jest stworzony dla  każdego kto ceni sobie najwyższą jakość usług, fachowość oraz profesjonalizm za rozsądną cenę.

Jako zespół doświadczonych fryzjerów dokładamy największych starań, aby chwile spędzone w naszym salonie dostarczały satysfakcji najbardziej wymagającym klientom.  Nasi fryzjerzy to ludzie z bogatym doświadczeniem. Ich wiedza i umiejętności są stale wzbogacane przez uczestnictwo w pokazach i szkoleniach, a najnowsze trendy mody natychmiast wykorzystywane są w naszych salonach.

Oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich, służymy poradą w doborze fryzury, koloru jak i stylu. Naszym celem jest zadowolony klient, dlatego wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków na rynku takich firm jak: L’oreal, Matrix, Londa.